top of page

NÁVRHY INTERIÉRŮ

Provádíme komplexní řešení všech druhů interiérů.
Naší prioritou je pomoci Vám sladit interiér dle Vašich požadavků a finančních možností tak, aby výsledkem byl harmonický a především funkční celek. Každému projektu se snažíme vtisknout osobitý ráz a ve svých návrzích hledáme řešení, které odráží charakter a životní styl majitele.
Jsme si velmi dobře vědomi, jak je důležité se cítit doma příjemně a zároveň pohodlně. Proto při své práci klademe důraz na osobní přístup. Logické dispozice, ergonomie, barevné a materiálové řešení jsou základem pro koncepční řešení. Interiér může být moderní a vycházet z nejnovějších trendů, laděný spíš do stylu vintage či retra, s historizujícími prvky, industriální, nebo může klidně kombinovat různé styly.


Útulné a vkusné bydlení, které vyhovuje individuálním potřebám a současně odráží osobnost obyvatel. 

DEKOROVÁNÍ INTERIÉRŮ 

Dekorování interiérů zahrnuje především drobné úpravy interiéru bez stavebních zásahů, pouze změna polohy nábytku, dekorace, doplňky interiéru, výměna textilu a správné nasvícení.
Dále je dekorování také o vhodném a smyslném uspořádání objektů (jako jsou umění, fotografie, polštáře, květinová výzdoba a další věci), které se v daném prostoru nacházejí.
Správně zvolené doplňky pomohou dotvořit atmosféru interiéru v požadovaném stylu a udají celému interiéru tón.
 
V rámci této služby provádíme asistence při nákupu nábytku, svítidel, dekorací.

Zavolejte nám  +420 774 307 723 
nebo napište   insidestudio@email.cz

Bytový Architekt Praha

34_edited.png
36_edited.png
37_edited.png

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána

bottom of page