DEKOROVÁNÍ INTERIÉRŮ 

Dekorování interiérů zahrnuje především drobné úpravy interiéru bez stavebních zásahů, pouze změna polohy nábytku, dekorace, doplňky interiéru, výměna textilu a správné nasvícení.

Dále je dekorování také o vhodném a smyslném uspořádání objektů (jako jsou umění, fotografie, polštáře, květinová výzdoba a další věci), které se v daném prostoru nacházejí.

Správně zvolené doplňky pomohou dotvořit atmosféru interiéru v požadovaném stylu a udají celému interiéru tón.

 

V rámci této služby provádíme asistence při nákupu nábytku, svítidel, dekorací.

Dekorování interiérů může probíhat formou jednorázové hodinové konzultace nebo může mít obsáhlejší charakter, kdy klient obdrží barevně-materiálový koncept všech navržených dekorací s následným grafickým zpracováním.

Inside-studio provádí komplexní řešení všech druhů interiérů.

Naší prioritou je pomoci Vám sladit interiér dle Vašich požadavků a finančních možností tak, aby výsledkem byl po všech stránkách harmonický a především funkční celek. Každému projektu se snažíme vtisknout osobitý ráz a ve svých návrzích hledáme řešení, které odráží charakter a životní styl majitele.
Jsme si jsou dobře vědomi, jak je důležité se cítit doma příjemně a zároveň pohodlně. Proto při své práci klademe důraz na osobní přístup. Logické dispozice, ergonomie, barevné a materiálové řešení jsou základem pro koncepční řešení. Interiér může být moderní a vycházet z nejnovějších trendů, laděný spíš do stylu vintage či retra, s historizujícími prvky, industriální, nebo může klidně kombinovat různé styly. 
Finanční otázka je při návrhu a zařizování interiéru důležitá, neznamená to však, že i při omezeném rozpočtu si nemůžete zařídit bydlení podle svých představ.

NÁVRHY INTERIÉRŮ

Útulné a vkusné bydlení, které vyhovuje individuálním potřebám 

a současně odráží osobnost obyvatel.